• COLOMN BOM
  TEK NOKTA KONTROL ENTEGRASYONU
 • ROBOTİK KAYNAK OTOMASYONU
  ROBOTİK KAYNAK OTOMASYONU
 • CNC ROUTER
  CNC ROUTER UYGULAMALARI
 • TIG/ MIG/MAG KAYNAK UYGULAMALARI
 • ONE POINT REMOTE
  ONE POINT REMOTE

2k WELDİNG MİSYON & VİZYON

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan, yaygın servis ağı, geniş ürün yelpazesi ile sanayinin ihtiyaç duyduğu düzeye getirerek, kaynaklı bağlantıların kalitesini ve iş gücünü azaltan pozisyoner, rotator, kaynak fikstürleri ve diğer ihtiyaç duyulan özel amaçlı makine ve ekipmanları en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, dünya standartlarında üretim yapan ve ürün geliştiren bir şirket olmaktır.

MİSYON & VİZYON

İNOVASYON

yaşamımıza olan güçlü etkisinin farkında olarak endüstriyel ve sosyal inovasyona yürekten bağlıyız. Sürekli ve sürdürülebilir yenilikler daha fazla merak ve araştırma ruhumuz ile bu yolda ilk günkü heyecanımızla yol almak ana felsefemizdir. 2K WELDİNG günümüz dünyasının ENDÜSTRİ 4.0 heyecanını kurulduğu ilk gün anlamış ve alt yapısını oluşturmuştur.

FİZİBİLİTE

Uzman mühendislerimizin yaptığı kapsamlı gözlem ve incelemeler sonrasında yapılan mühendislik değerlendirmeleri ve analitik çalışmalar ile en ideal çözüm konfigürasyonu ile birlikte proses çözümü belirlenir

TEKLİFLENDİRME

Yapılan çalışmalar neticesinde projeye en uygun makine ekipman seçimlerini içerir.

TASARIM & İMALAT

Anahtar teslimi projelerimiz; analitik, mekanik tasarımı, otomasyon bileşenlerinin entegrasyonunu ( elektrik, pnömatik, hidrolik) kurulumu danışmanlığı eğitim hizmetlerini bakım ve destek anlaşmalarını kapsar. Tek çatı altında tam çözüm ilkesi ile müşterimize sunmuş olduğumuz Projeler;mekanik ,robot ve otomasyon ayrı ayrı sorumlu personelimiz tarafından proje yönetim disiplini ile yürütülür. Yerinde hizmet anlayışı ile projelerinizi olgunlaştırarak eksiksiz teslimat ve kurulum yaparak daima yanınızdayız...

MONTAJ VE DEVREYE ALMA

Üretimden cıkan yarı mamuller montaj sahamızda montajlanarak kalite- kontrol, fonksiyon testleridnden geçerek sevkiyata hazır hale getirilir. Makine ve ekipmanlar müşteri sahasına sevk edildiğinde ise işin uzman montaj ekibimiz saha montaj faaliyetini, elektrifikasyon ve enstalasyon işlerini tamamlayarak müşteri ekibiyle birlikte devreye alma işini gerçekleştirilir.

EĞİTİM

Tüm süreçler başarıyla tecrübeyle ve uzmanlıkla bitirilince müşterinin operatörlerine gerekli olan eğitim süreci de tamamlanır.

TEKNİK DESTEK

Satış sonrası teknik destek için uzaktan yada doğrudan saha desteği için ekiplerimiz hazır bulundurulmaktadır.

YEDEK PARÇA

Garantili orijinal parça ve aksesuarlar ile teknik destek ve yedek parça tedariği konusunda sizlere tam destek vermekteyiz. Oluşabilecek hasar veya arıza durumlarını uygulamanızı inceledikten sonra belirleyip en uygun fiyatlarla güvenilir gerekli parça listesi önerilmektedir.

SATIŞ SONRASI

Kullanıcı dostu ara yüzlerimiz ve nitelikli personelimizle daima hizmetinizdeyiz.

ONLİNE Kataloğumuzu İNDİREBİLİRSİNİZ.

Katalog İndir

Video Son Projemiz

 

ASOS PROSES

 

Videolar
placeholder image

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Haberler

KOLARC KAYNAK MAKİNALARININ SATIŞINA BAŞLANMIŞTIR:

KOLARC KAYNAK MAKİNALARININ SATIŞINA BAŞLANMIŞTIR:

 

KOLARC kaynak makina modellerinin tamamını firmamızdan en uygun şartlarla temin edebilirsiniz. 

 

Devamını Gör
vali beyin ziyaretinden resimler 1

vali beyin ziyaretinden resimler 1

Devamını Gör
Sakarya Valisinin Firmamızı ziyareti

Sakarya Valisinin Firmamızı ziyareti

Sakarya Valimiz Sayın İrfan Balkanlıoğlu Bey 08/01/2018 de yanındaki ekiple beraber firmamıza ziyarette bulunmuştur. 

Devamını Gör
2K Welding

2k Welding, profesyonelliği kendisine ilke edinmiş, tecrübeli mühendis kadrosu ile mevcut ve geliştirmeyi düşündüğünüz ürünlerinize özel tasarımlar sunarak kaynaklı bağlantılarınızı uluslararası standartlara ulaştırmak için durmadan çalışarak, sizlere zamanın da hizmet edebilmeyi arzulamaktadır.

İletişim

2k WELDİNG Teknoloji Makine İmalat Müh. Taahhüt San. ve Tic. Ltd. Şti.

Hanlı Köy Mahallesi Kartopu Sokak No:2 Arifiye / Sakarya

+90 (264) 272 06 55
info@2kwelding.com

Mesaj Gönder

Copyright © 2016 2K Welding. İzinsiz İçerik Kullanılamaz